Зустрічати проблеми з екраном MacBook може бути дуже розчаровуюче, особливо коли вони включають відсутність зображення, появу горизонтальних або вертикальних ліній, артефактів. Ці проблеми можуть мати різні причини, і ми готові поділитися порадами та рішеннями, як вирішити ці неприємності.

1. Зробіть примусовий перезапуск

Перший крок - зробити примусовий перезапуск вашого MacBook, натиснувши і утримуючи кнопку "Power" (вимкнення) протягом 10 секунд. Це може допомогти вирішити незначні програмні збої, які можуть впливати на відображення.

2. Перевірте підключення до зовнішнього дисплея

Якщо ви підключили MacBook до зовнішнього дисплея, перевірте, чи правильно він підключений. Іноді неправильне підключення може спричинити проблеми з відображенням.

3. Виключіть підсвітку

Світло навколо може впливати на сприйняття екрану. Спробуйте вимкнути підсвітку або переміститися в інше місце з кращим освітленням.

4. Запустіть MacBook у безпечному режимі

Спробуйте включити MacBook у безпечному режимі, натиснувши і утримуючи клавішу "Shift" під час завантаження. Це може допомогти у випадку, якщо проблема пов'язана з драйверами чи програмами.

5. Перевірте наявність оновлень

Переконайтеся, що ваш MacBook працює на останній версії macOS. Оновлення можуть містити виправлення проблем з відображенням.

6. Зверніться до фахівців

Якщо навіть після виконання вищезазначених дій проблема залишається, це може вказувати на апаратні проблеми. Зверніться до наших експертів у сервісному центрі, які спеціалізуються на ремонті техніки Apple.

Підсумок:

Проблеми з екраном MacBook можуть виникнути з різних причин, але з нашими порадами та рішеннями ви зможете усунути їх ефективно. Не вагайтеся звернутися до наших фахівців, якщо проблема потребує професійного ремонту та відновлення вашого Apple пристрою.