Найновіша версія мобільної операційної системи Apple, яка побачила світ 18 вересня 2023 року.

Ця версія включає покращені інструменти безпеки, нові функції для оптимізації батареї і вдосконалений інтерфейс для зручності користувачів. Крім того, були додані нові програми та сервіси, які роблять використання пристроїв на iOS 17 ще більш продуктивним та різноманітним.

iOS 17 включає ряд оновлень спеціальних можливостей, таких як Assistive Access. Це новий інтерфейс, що налаштовується, який спрощує використання iPhone користувачами з когнітивними порушеннями. Personal Voice дає користувачам, схильні до ризику втрати мови, створювати голос, який звучить як їх власний. Live Speech — це нова функція, яка пропонує користувачам, що не говорять, можливість друкувати та вимовляти свої слова особисто, під час телефонних дзвінків або викликів FaceTime.

Підтримка контакт-постерів - свого роду аватари для профілів всіх записаних у вас контактів. Ця опція дозволяє налаштувати зовнішній вигляд вашого профілю при взаємодії з іншими користувачами iPhone. Ви можете налаштувати свій плакат контакту, включивши до нього фотографії профілю,  кольори шрифту та багато іншого.

Інтерфейс програм iMessage був перероблений, тепер тепер можна легко отримати доступ до таких функцій, як камера, програма «Фотографії», обмін даними про місцезнаходження, GIF-файли та багато іншого. Аудіо повідомлення тепер розшифровуються автоматично, тому вам не доведеться слухати балаканину друга протягом двох хвилин. Стикери були оновлені: Apple перетворила всі смайли на стікери і дозволяє вам створювати власні стікери, використовуючи ваші власні фотографії. Стикери можна використовувати в повідомленнях, як тапбеки тощо.
Додаток «Повідомлення» включає оновлені функції пошуку за допомогою пошукових фільтрів. На конкретне повідомлення простіше відповісти, провівши пальцем вправо, а не натискаючи і утримуючи його.

NameDrop — це нова функція AirDrop, яка дозволяє вам поділитися своїми контактними даними з іншим користувачем iPhone або Apple Watch, просто піднісши ваші пристрої близько один до одного. Крім того, розмістивши два iPhone поруч один з одним, ви зможете використовувати SharePlay для перегляду відео, музики та ігор.

Режим Standby  — одна з найпомітніших змін для користувачів iPhone цього року. Коли ви помістите свій iPhone горизонтально на зарядний пристрій, він відобразить новий індивідуальний інтерфейс у стилі інтелектуального дисплея з видимими віджетами для таких речей, як час, календар, будильники та багато іншого.

Пізніше цього року iOS 17 також включатиме новий додаток Journal. Apple заявляє, що за допомогою програми Journal у користувачів iPhone з'явиться новий спосіб «цінувати життя та зберігати спогади». Програма «Журнал» в iOS 17 буде використовувати машинне навчання, щоб пропонувати моменти, які ви, можливо, захочете запам'ятати. Додаток запропонує вам вести щоденник на основі таких речей, як фотографії, музика, тренування та багато іншого.
12 новых возможностей iOS 17, которые нужно попробовать после обновления

Це перша версія ОС, яка втратила підтримку одразу трьох моделей Айфонів:

— iPhone 8
— iPhone 8 Plus
— iPhone X

Встановити iOS 17 на iPhone дуже легко.

— Відкрийте налаштування та перейдіть до розділу “Основні”;

— Виберіть “Оновлення програмного забезпечення”;

— Дочекайтеся, коли система виявить нову прошивку, та натисніть “Завантажити та встановити”.

iOS 17更新8大功能!待機模式可自訂、過濾來電|CaVa