Apple провела коротку презентацію, яку так і було названо «Жахливо швидко». Основним акцентом стала інтеграція у нових пристроях процесорів M3, виготовлених за передовою 3-нм технологією. Це рішення не тільки дало новий імпульс у продуктивності Apple-комп'ютерів, але також суттєво зменшило енергоспоживання. Саме тому, не чекаючи на прихід нового року, в Купертіно вирішили оновити лінійку MacBook Pro та iMac вже цього 2023 року.

MacBook Pro

MacBook Pro на 14 та 16 дюймів отримали процесори сімейства M3: М3, М3 Pro та M3 Max. Ці чіпи побудовані з використанням передової 3-нанометрової технології, що робить їх швидшими та ефективнішими.

Графічний процесор впроваджує революційну функцію під назвою "Dynamic Caching", яка оптимізує використання пам'яті в реальному часі, підвищуючи продуктивність графічного процесора для найвибагливіших додатків та ігор. Крім того, GPU вводить апаратне прискорення меш-шейдингу та трасування променів, що вперше з'являється на Mac, покращуючи візуальну складність та реалізм сцен та ігор.
14-дюймовий MacBook Pro з M3 ідеально підходить для різних користувачів, від студентів до професіоналів, пропонуючи значну продуктивність та розумну початкову ціну. Цей ноутбук перевершує своїх попередників, включаючи 13” MacBook Pro з M1, у різних завданнях, таких як рендеринг у Final Cut Pro, компіляція коду у Xcode та робота з таблицями у Microsoft Excel.

Для користувачів з більш високими вимогами 14- та 16-дюймовий MacBook Pro з M3 Pro надає ще більшу продуктивність, підтримує більшу кількість об'єднаної пам'яті та перевершує попередню 16” M1 Pro у завданнях, таких як фільтрація та функціональна продуктивність у Adobe Photoshop, текстове редагування Adobe Premiere Pro та ін.

14- та 16-дюймовий MacBook Pro з M3 Max надає можливості для користувачів з екстремальними навантаженнями, такими як програмісти машинного навчання, 3D-художники та відеоредактори. Ця модель значно швидше за попередні, підтримує об'єм пам'яті до 128 ГБ і відмінно справляється із завданнями, такими як моделювання динамічних систем у MathWorks MATLAB, рендеринг у Maxon Redshift та зменшення шуму в Blackmagic DaVinci Resolve Studio.