З Beon доступний обмін Айфонів у Львові, а також ви завжди можете обміняти інший ваш пристрій від Apple (iPad, MacBook, iMac, Apple Watch та навіть AirPods) на інший, новий чи вживаний просто оплативши лише різницю в ціні.

Apple Trade In - це програма обміну техніки, що дозволяє обміняти Айфон з доплатою на новий пристрій.

Як це працює: Програма Trade-in - це розумний, зручний і екологічний спосіб покупки нових пристроїв. Тепер вам є куди принести свої пристрої Apple, які ви вирішили оновити, отримати при цьому вигоду собі і принести користь навколишньому середовищу.


Крок 1: Принесіть свій пристрій в магазин Beon (попередню інформацію ви можете отримати у нашого менеджера за телефоном)

На обмін ми приймаємо будь-який пристрій Apple: 📱 iPhone, iPad, 💻MacBook, iMac, Mac mini, ⌚Apple Watch,  🎧 AirPods. Девайс може бути будь-якого року та моделі.


Крок 2: Віддайте ваш пристрій на миттєву діагностику.

При оцінці ми враховуємо пошкодження і подряпини на корпусі, екрані, сколи та інші сліди використання. Це займе не більше 60 хвилин. Ми приймаємо пристрій в будь-якому стані навіть якщо він розбитий чи зовсім не працює.


Крок 3: Використайте знижку при купівлі нового пристрою

Всі ваші пристрої здані по програмі Trade-in можуть тепер сумарно використовуватись при оплаті вашої покупки. Ми обмінюємо ваш пристрій на будь-який з магазину Beon новий чи вживаний. Що ви хочете купити вирішувати вам, обмежень за асортиментом немає. Решту суми можна доплатити картою, готівкою або по перерахунку в банку. Отримання грошових коштів за пристрій, здане за програмою Trade-in, неможливо.


* Скористатись послугою Trade-in, щоб обміняти Айфон на новий можуть фізичні особи 18 річного віку. При обміні необхідно мати при собі паспорт. Тривалість обміну становить від 1 до 3 годин. За цей час ми продіагностуємо ваш пристрій та наші консультанти допоможуть підібрати новий.


🍏 Чому сварто обрати послугу traid in від Beon?

Тому що магазин Beon - це надійний партнер, в якого більше ніж 80% це постійні клієнти, які користуються різними послугами, зокрема Трейд Ін є дуже популярною послугою, яка є економічно вигідною для тих, хто любить оновлювати свої девайси.

🍎 Чи можна обміняти старий пристрій не тільки на новий, а також на вживаний?

Так, послуга доступна і для купівлі вживаної техніки, а також можна здати більш, ніж один пристрій та оплатити різницю між ними та новим девайсом.

🍏 Зі скільки років можна скористатись послугою Traid In?

Обміняти Айфон чи іншу техніку Епл на новий пристрій можуть фізичні особи, які досягли 18 річного віку.