Чому варто замовити лазерне гравірування клавіатури Макбук

Вирішивши купити техніку компанії Apple з-за кордону, власник отримує клавіатуру, на якій відсутня кирилиця. Представникам професій, де необхідно друкувати текст чи інтенсивно користуватися клавішами, це незручно. Постає проблема нанесення кириличних букв або літер тих мов, які активно застосовуються в роботі. Деякі користувачі вирішують придбати наклейки. Це дешево, однак ненадійно: через короткий термін поліетилен сходить з поверхні або протирається від дотиків пальців. Клавіатура набуває неестетичного зовнішнього вигляду. 

гравірування клавіатури МакбукВигідним рішенням для власників ноутбуків Apple буде недорога лазерна гравіровка клавіатури Macbook. Серед її переваг – довговічність нанесених українських букв, збереження форми, яскравості та кольору. У процесі гравіювання пристрій не пошкоджується, нанесення не впливає на гарантійний термін обслуговування. Зручність гравіювання клавіатури Macbook в Україні полягає в тому, що після процедури підсвічуються не тільки латинична, а й кирилична розкладка. Програмісти, редактори, дизайнери та інші користувачі будуть задоволені і можуть з комфортом працювати за Macbook

Як відбувається гравіювання клавіатури

Для нанесення букв на клавіші використовується професійний пристрій з лазером. Він забезпечує безконтактну взаємодію. Світло перетворюється на лазерний промінь, який направляється на лінзу, а через неї – на поверхню клавіш. Гравіювання може відбуватися чотирма методами:

  • обвуглюванням;
  • спінюванням;
  • абляцією;
  • розфарбовуванням.

Перший метод дозволяє отримати темно-бежеве або блідо-сіре нанесення. Другий вибирають власники чорної клавіатури, адже на неї наносять білі букви. Абляція дозволяє зробити на клавішах заглиблення у формі літер і заповнити їх акриловою фарбою. За допомогою розфарбовування випалюється пластиковий барвник, який створює контраст порівняно з іншими. 

лазерна гравіровка клавіатури MacbookЗавдяки використанню професійного лазера позначки наносяться швидко: процедура займає 3–5 хвилин. Лазерне гравіювання клавіатури дозволяє отримати чітке, стійке зображення шрифту. Символи надійно захищені від негативного зовнішнього впливу: стирання, подряпин, вологи тощо. Метод забезпечує тривале використання пристрою. Гравіювання дозволяє не лише українізувати клавіатуру. За бажанням власника наносяться ієрогліфи, символи, позначки будь-якої мови світу. 

Де можна вигідно зробити лазерне гравірування клавіатури

Інтернет-магазин Beon, який пропонує також сервіс техніки Apple, виконує безпечне нанесення української розкладки за допомогою лазера. Ми знаходимося у Львові, однак пропонуємо послугу користувачам Macbook по всій Україні. Можна звернутися за допомогою, і наші фахівці виконають замовлення, відправивши пристрій з нанесеними буквами доставкою до Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Рівного, Вінниці та інших населених пунктів. Ціни на лазерне гравіювання клавіатури Macbook в Beon доступні. Варто замовити послугу, адже ми недорого робимо нанесення протягом 1 робочого дня. 

Гравіювання відбувається з використанням лазера CO2, яким користується виробник. Завдяки глибинному розумінню конструкції, принципів роботи техніки Apple ми якісно виконуємо замовлення та надаємо консультації. Вартість робіт невисока. Варто замовити лазерне гравіювання клавіатури Макбук в Beon, навіть якщо у вас суворий дедлайн, адже професійні майстри виконають замовлення точно в домовлений термін.